Velikonoční turnaj v kopané

07.04.2015 09:07

Dne 1. 4. 2015 jsme spolupořádali společně se SOU a SOŠ, SČMSD, Žatec, s. r. o. již 13. ročník Velikonočního turnaje v kopané. Za účasti 5ti středních škol ze Žatce se ve sportovní hale TJ Sever Žatec konala sportovní akce, která má již několikaletou tradici. Obhajoba loňského prvenství se v letošním ročníku nepovedla pořádající škole, která nakonec brala bronzovou medaili za 3. místo. Vítězem se stala OA a SOŠZE Žatec, která během celého turnaje neztratila ani bod a zaslouženě turnaj ovládla. Kromě putovního poháru byli vítězové vděční za mísu plnou řízků, která byla určena pro vítěze. Na druhém místě se umístili chlapci z SPŠE Žatec. Již tradičně se o voňavé gastronomické ceny pro ty nejlepší postarala SOU a SOŠ, SČMSD, Žatec, s. r. o. Její žáci ukázali, že Pohlreich a spol. budou mít zdatné následovníky, neboť všichni obdarovaní si na cenách velmi pochutnávali.